Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sen Kimsin amca! xD

Sen Kimsin amca! xD Empty Sen Kimsin amca! xD

Mesaj tarafından TR Cuma Mart 14, 2008 3:42 pm

Alıntıdır!

Ben 10-13 yaslarındaydım...mısafır gelmesınden hıc hoşlanmazdım o zmnlarda ramazan bayramıydı annem dedi olm hadi git teyzenlere haber ver bıze gelsnler demıstı ama ben gıtmedım mezarlıgın onunden gecıyordum aklıma gene bı seytanlık gelmıstı ordan bi mezardakı adamın yanına gıttım adama demıstım adamın adı ''''' '''''' ydı. sonra ben aksam eve geldıgımde anneme solemıstım anne dedım '' teyzemgıl gelmıceklermıs dedım annem dedı '' tamam oglum başka zaman inş. dedı'' sonra tam iftar vaktı gelmesıne 5 dk kala kapı caldı.annem kapıyı actı sonra icerıye yaslı bir adam geldı iftarı actıktan sonra sordum amca dedım sız kımsınız dedım oda dedı kı ben bugun benı mezardan cagırdıgın ''''' ''''' ym dedı ben o anda Soke olmustum.yanı ne dıcegımı bılemıyordum:(( bu olay benı hep hatırladıkca urkutuyor:(
TR
TR
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Hangi Sanatcıyı Seversin : HanDe YeneR

Mondros RPG
Müzik Ruhu:
Sen Kimsin amca! xD Left_bar_bleue1000/1000Sen Kimsin amca! xD Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Sanatçı Kişiliği:
Sen Kimsin amca! xD Left_bar_bleue1000/1000Sen Kimsin amca! xD Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Enstrüman: Davul And Zurna

https://happytreefriendtr.yetkin-forum.com