Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

6 Adam tecavuz

6 Adam tecavuz Empty 6 Adam tecavuz

Mesaj tarafından TR Cuma Mart 14, 2008 3:37 pm

ALINTIDIR!

13-14 yaşlarındaydım annem ve babam komşuya çay içmeye gittiler kardeşlerim ise dışarıda bilye oynuyorlardı annem giderken bana kızım banyo sıcak gir yıkan dedi. bende tamam dedim evde yalnız ben olacağımdan kapıyı annemgil giderken kilitledim ve kendi odamdaki banyoya girdim saçımı köpürttüm tam suyu dökecem salonumuzdan bir kız ince sesiyle şarkı gibi bişey mırıldanıyor telefonoumdan geliyor zannettim ama sonra telefonumu kapattığım aklıma geldi bornozumu giydim ve odaya doğru yürüdüm bu yaşlarımdada hiçbirşeyden kormazdım neyse salonun kapısından girdiğimde arkası dönük benim yaşlarımda bir kız gördüm sende kimsin dedim ama o soruma cevap vermedi şarkısını söylüyordu seside çok güzeldi neyse ben ısrarla sorumu soruyordum en sonunda yüzüme doğru hızlı bir şekilde döndü ve etrafından ışıklar çıkarmaya başladı sonra annemgil geldi onlara anlattım bana inanmadılar bende onlardan habersiz hocaya gittim ona anlattımbana olanları anlattı meğerse bizim evde oturan bir ailenin kızıymış aile kızını evde bırakıp çarşıya gitmişler o sırada eve 6 tane adam gelmiş kıza tecavüz edip öldürüp atmışlar..
TR
TR
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Hangi Sanatcıyı Seversin : HanDe YeneR

Mondros RPG
Müzik Ruhu:
6 Adam tecavuz Left_bar_bleue1000/10006 Adam tecavuz Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Sanatçı Kişiliği:
6 Adam tecavuz Left_bar_bleue1000/10006 Adam tecavuz Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Enstrüman: Davul And Zurna

https://happytreefriendtr.yetkin-forum.com