Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asker Mezarı

Asker Mezarı Empty Asker Mezarı

Mesaj tarafından TR Cuma Mart 14, 2008 3:21 pm

Herkese slm herşey şuanda oturduğumuz evde oldu. 1991 yılında babam ın tayini buraya çıktı bizi devlete ait lojmanın 19 nolu evine yerleştirdiler en o zamn 5 yaşındayım gece olmasını hiç istemezdim çünkü gece olunca tavandan ayak sesleri duvara vurmalar vs sesler çıkordu babam ve komşular kaç kez tavana çıktıysada bişey bulamadan inerdiler hatta tavana lamba dahi takmıştık hep böle geçti bir kış amcamın kızı o zaman bizde kalırdı bana bakmak için bir ak10 hepimiz tv izlerken sobanın üstünde duran geniş bakır kabın üstüne yukarıdan taş düştüğünü gördük kabı döktüğümüzde ise sadece su olması bizi korkutmuşdu Babam sorup soruşturduktan sonra yaşlı bi hocanın (hacı) yanına gitti komşularla hoca bizimkilere kuran okuduktan sonra senin evinin altında asker mezarı var o yüzden bunlar oluyor demiş yerinide tarif etmiş (şuan tv nin çaprazı) o köşeye kuran ı kerim as demiş babam eve geldiğinde hocanın dediklerini yaptı ve o seslerden kurtulduk hatta bu bölgenin müdürü evimizi yıkıp başka ev yaptırmayı bile teklif etmiş halada o koltukta uyuya kaldım mı uyanırken titreyerek uyanırım...

Alıntıdır.
TR
TR
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Hangi Sanatcıyı Seversin : HanDe YeneR

Mondros RPG
Müzik Ruhu:
Asker Mezarı Left_bar_bleue1000/1000Asker Mezarı Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Sanatçı Kişiliği:
Asker Mezarı Left_bar_bleue1000/1000Asker Mezarı Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Enstrüman: Davul And Zurna

https://happytreefriendtr.yetkin-forum.com